[CORNELIUS NEPOS]. Cornelii Nepotii Vitæ... - Lot 11 - Lasseron & Associés

Lot 11
Estimation :
200 - 250 EUR
[CORNELIUS NEPOS]. Cornelii Nepotii Vitæ Excellentium Imperatorum, observationibus ac notis variorum illustratæ. Lugduni Batavorum, Apud Franciscum Hackium [Leyde, François Hack], 1658. In-8°, maroquin rouge, filets et roulettes dentelées dorés encadrant les plats, gardes de tabis bleu, tranches dorées (reliure du XVIIIe s.). Un titre-frontispice gravé par HOCKIUS.
Mes ordres d'achat